Tylko w Bogu jest wiara i nadzieja na przyszłość. Bóg naszą miłością i wybawicielem.

blog religijny
blog religijny
blog finansowy
promocje bankowe
ranking kont bankowych
promocje bankowe
promocje bankowe

 

stat4u

Blog > Komentarze do wpisu

Homoseksualizm a Pismo Święte

Dziś przeczytałem wiadomość, że w Polsce zawarto pierwszy humanistyczny ślub gejów. Myślałem, że takie wynalazki u nas nie są dozwolone, ale się zdziwiłem bo okazuje się legalnie działa coś takiego od 2007 roku a śluby do tej pory brały lesbijki. Osobiście nie przeszkadzały mi takie pary do czasu aż zaczęto brać śluby oraz adoptować dzieci. Ślub od zawsze był przeznaczony dla kobiety i mężczyzny, a dziecko powstaje gdy połączą się przeciwne płcie. Tolerancja na takie praktyki powoduje, że jako społeczeństwo cofamy się w rozwoju, robimy się tacy sami, jak lud który zamieszkiwał ziemie obiecaną, przeznaczoną dla Izraelitów.

Co o homoseksualizmie mówi Pismo Święte:

Trzecia Księga Mojżeszowa 18.22-29 "Nie będziesz obcował z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą. To jest obrzydliwość! ... Tymi wszystkimi rzeczami nie plugawcie się ... Strzeżcie więc ustaw i wyroków moich, nie czyńcie nic z tych obrzydliwości. ... Bo każdy, kto czyni jedną z tych obrzydliwości, wszyscy, którzy je czynią, będą wyłączeni spośród swojego ludu."


Trzecia Księga Mojżeszowa 20.13-23 "Ktokolwiek obcuje cieleśnie z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą, popełnia obrzydliwość. Obaj będą ukarani śmiercią, sami tę śmierć na siebie ściągnęli. ... Nie będziecie postępować według obyczajów narodu, który wypędzam przed wami. Ponieważ wszystkie te rzeczy czynili, napełnili Mnie obrzydzeniem."

Ktoś by powiedział, "Ok, to było w Starym Testamencie". Otóż, nic bardziej mylnego, Nowy Testament jest jeszcze bardziej wyrazisty w tym problemie:

List do Rzymian 1.26-27 "Dlatego to wydał ich Bóg na pastwę bezecnych namiętności: mianowicie kobiety ich przemieniły pożycie zgodne z naturą na przeciwne naturze. Podobnie też i mężczyźni, porzuciwszy normalne współżycie z kobietą, zapałali nawzajem żądzą ku sobie, mężczyźni z mężczyznami uprawiając bezwstyd i na samych sobie ponosząc zapłatę należną za zboczenie."

1 List do Koryntian 1.9-11 "Czyż nie wiecie, że niesprawiedliwi nie posiądą królestwa Bożego? Nie łudźcie się! Ani rozpustnicy, ani bałwochwalcy, ani cudzołożnicy, ani rozwięźli, ani mężczyźni współżyjący z sobą, ani złodzieje, ani chciwi, ani pijacy, ani oszczercy, ani zdziercy nie odziedziczą królestwa Bożego. A takimi byli niektórzy z was. Lecz zostaliście obmyci, uświęceni i usprawiedliwieni w imię Pana naszego Jezusa Chrystusa i przez Ducha Boga naszego."

Jest tu też zawarta nadzieja dla takich ludzi. Duch Święty działa na każdego i może oczyścić nas z każdego brudu.

1 List do Tymoteusza 1.9-10 "rozumiejąc, że Prawo nie dla sprawiedliwego jest przeznaczone, ale dla postępujących bezprawnie i dla niesfornych, bezbożnych i grzeszników, dla niegodziwych i światowców, dla ojcobójców i matkobójców, dla zabójców, dla rozpustników, dla mężczyzn współżyjących z sobą, dla handlarzy niewolnikami, kłamców, krzywoprzysięzców i [dla popełniających] cokolwiek innego, co jest sprzeczne ze zdrową nauką,"

Czy powinniśmy ich za to wytracić z naszego społeczeństwa ? Nie, Jezus mówił wyraźnie, że kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamieniem. Należy za to piętnować, publiczne całowanie, trzymanie się za rękę, śluby oraz adopcje dzieci, czyli to co najbardziej wywołuje zgorszenie i upadek ludzkości. Tolerancja ma swoje granice, jeśli para która fizycznie nie może, mieć dziecka, bierze ślub i adoptuje dziecko, wkracza w sferę zarezerwowaną dla normalnych stosunków ludzkich. Jest to wypaczenie i trzeba je skracać.

Obecny świat coraz bardziej przypomina Sodomę i Gomorę, a może już przekroczyliśmy ten pułap. Praktyki niechrześcijańskie stają się codziennym obrazkiem w naszym życiu,
coraz więcej ludzi zaczyna traktować takie wypaczenia jako coś normalnego.

Temat ten nie jest atakiem na ludzi będąch pod wpływem homoseksualizmu, ale ich praktyk które deprawują społeczeństwo, czyli śluby, publiczne całowanie, adopcje dzieci oraz specjalne wystawianie się na pokaz w celu pokazania że jest się homoseksualistą. Bóg daje każdemu szansę i pomoże wyrwać się z tego upadku, trzeba jednak zwrócić się do Jezusa o pomoc.

Wszystkim którzy trwają w takim związku, potrzebne jest oczyszczenie. Poniżanie, wyzwiska, wyśmiewanie, straszenie, karanie itp. nie jest rozwiązaniem. To że nie wejdą do Królestwa Niebieskiego jest największą karą, jaka może ich spotkać. Jezus do każdego podchodził  z miłością, przyszedł ratować grzeszników (każdy z nas nim jest) a nie sprawiedliwych.

Trzeba być wyrozumiałym i tolerancyjnym, ale również stanowczym, czyli nie pozwalać na to co wcześniej pisałem. Nie traktować homoseksualistów z góry, nie uważać że są gorsi od nas lub są jakimiś odmieńcami. Owszem są zniewoleni grzechem, ale czy jest człowiek, który nie ma wad ? Oni mają słabość do tej samej płci, my mamy za to słabość do innych nieczystości, które powodują że grzeszymy.

poniedziałek, 07 grudnia 2009, mseb
Komentarze
Gość: V-Valdy, c47-166.icpnet.pl
2010/05/19 13:41:58
Doskonały wpis! W perfekcyjny sposób ująłeś sprawę homoseksualizmu na świecie. Jako chrześcijanin bardzo Ci dziękuję za podniesienie mnie na duchu - teraz wiem, że są takie osoby, które potępiają homoseksualizm, a nie samych gejów.
-
Gość: Toudeusz, 87-205-217-105.adsl.inetia.pl
2010/09/14 18:12:18
Choćby ktoś przestrzegał całego Prawa, a przestąpiłby jedno tylko przykazanie, ponosi winę za wszystkie. Ten bowiem, który powiedział: Nie cudzołóż!, powiedział także: Nie zabijaj! Jeżeli więc nie popełniasz cudzołóstwa, jednak dopuszczasz się zabójstwa, jesteś przestępcą wobec Prawa.
Tak samo język, mimo że jest małym członkiem, ma powód do wielkich przechwałek. Oto mały ogień, a jak wielki las podpala. Tak i język jest ogniem, sferą nieprawości. Język jest wśród wszystkich naszych członków tym, co bezcześci całe ciało i sam trawiony ogniem piekielnym rozpala krąg życia. Wszystkie bowiem gatunki zwierząt i ptaków, gadów i stworzeń morskich można ujarzmić i rzeczywiście ujarzmiła je natura ludzka. Języka natomiast nikt z ludzi nie potrafi okiełznać, to zło niestateczne, pełne zabójczego jadu. Przy jego pomocy wielbimy Boga i Ojca i nim przeklinamy ludzi, stworzonych na podobieństwo Boże. Z tych samych ust wychodzi błogosławieństwo i przekleństwo. Tak być nie może, bracia moi!
Bracia, nie oczerniajcie jeden drugiego! Kto oczernia brata swego lub sądzi go, uwłacza Prawu i osądza Prawo. Skoro zaś sądzisz Prawo, jesteś nie wykonawcą Prawa, lecz sędzią. Jeden jest Prawodawca i Sędzia, w którego mocy jest zbawić lub potępić. A ty kimże jesteś, byś sądził bliźniego?
List Jakuba
-
2011/12/10 23:47:01
Bóg pouczył swoje dzieci, co do czego służy, tylko ten kto nie jest uczniem Chrystusa tego nie wie. Homoseksualiści to osoby, które nie są uczniami Chrystusa, dlatego błądzą.

Apostoł Jan uczy wszystkich:
"Nie miłujcie świata ani tych rzeczy, które są na świecie. Jeśli kto miłuje świat, nie ma w nim miłości Ojca. Bo wszystko, co jest na świecie, pożądliwość ciała i pożądliwość oczu, i pycha życia, nie jest z Ojca, ale ze świata. I świat przemija wraz z pożądliwością swoją; ale kto pełni wolę Bożą, trwa na wieki." - 1 Jana 2:15-17.

Nie można być dzieckiem Bożym i uprawiać homoseksualizmu.
Albo jest się światłością, albo ciemnością.
Chrześcijanie muszą zachowywać się jak chrześcijanie, jak uczniowie Chrystusa.

Dlatego odwróćmy się od głupoty do mądrości, od ciemności do światłości, od władzy szatana do Bożej władzy, aby wszyscy widzieli, że nie przyjęliśmy łaski Bożej nadaremno.

Emilka.
-
2011/12/13 20:39:39
Stwórca wyraźnie powiedział, że dla osób uprawiających homoseksualizm nie ma miejsca w społeczeństwie.

W 3 Księdze Mojż. 20:13 wyraźnie czytamy, że:

"Mężczyzna, który obcuje cieleśnie z mężczyzną tak jak z kobietą, popełnia obrzydliwość; obaj poniosą śmierć; krew ich spadnie na nich".

Pamiętajmy, nie może być akceptacji dla grzechu.

A homoseksualizm to obrzydliwość, zboczenie i grzech.

Oliwka.
-
Gość: , user-109-243-168-135.play-internet.pl
2011/12/14 00:00:29
Mam 24 lata i jestem homoseksualista! Jestem wierzacy i praktykujacy katolik. Kilka razy w roku przystepuje do spowiedzi i spowiadam sie rowniez z tego kim jestem. Nie jest to dla mnie latwe ale chce sie spowiadac szczerze i z postanowieniem poprawy. Nie chwale sie wsrod znajomych ze jestem homoseksualista i jestem przeciwny adopcji i zwiazkom maluzenskim przez homoseksualistow. Jestem swiadomy ze mam u Pana Boga na pienku. Jednak mam nadzieje i wierze w to mocno ze Pan Bog jest milosierny i laskawy. Chcialem kiedys sprobowac pojechac na terapie dla homoseksualistow do Lublina. Dokladnie nie pamietam nazwy tego osrodka ale te spotkania prowadzi psycholog i ksiadz katolicki. Jednak kiedy telefon odebrala bardzo niemila pani zniechecilem sie do tego spotkania. Ta pani nie powinna tam pracowac. Juz wiecej nie zadzwonilem. Znam wielu homoseksualistow. Fakt! 99 % osob o tej sklonnosci nie spowiada sie z tego co robia - mowie im zawsze ze to jednak powinni robic bo spowiedz musi byc szczera. Spoleczenstwo uwaza NAS za naigorsze zlo tego swiata. KTO JEST BEZ WINY NIECH PIERWSZY RZUCI KAMIENIEM. Znam wielu "DOBRYCH HOMOSEKSUALISOW"!!!! Oprucz tego ze sa homoseksualistami sa wartosciowymi ludzmi i wiele dobrego wnosza do swojego otoczenia. Nie chce sie chwalic ale sam bedac homoseksualista jestem wolontariuszem w kilku fundacjach. Pomagam innym - bliznim i to ze jestem kim jestem nie oznacza ze jestem zlym czlowiekiem. Spoleczenstwo wrzucilo do jednego worka wszystkich homoseksualistow bo zobaczyli pajacow ktorzy na paradach rownosci demonstrowali swoja odmiennosc. Tak nie wolno. Ja jestem homoseksualista i nie chodze na parady, ubieram sie modnie tz mesko ale nie w ciuchy swiadczace o mojej odmiennosci, nie neguje ze maluzenstwo to zwiazek mezczyzny i kobiety. Jestem normalny jak kazdy kto mnie otacza. Prosze Tych co pochopnie oceniaja innych - nie tylko homoseksualistow. Zastanowcie sie dwa razy zanim cos powiecie bo nikt nie jest bez grzechu a swoja postawa bardzo uniemozliwiacie moze i jedyna droge powrotu dla tych ktorzy watpia w to ze bycie homoseksualista jest sluszne. Nie osadzajcie innych abyscie sami nie byli osadzeni. Papiez JPII powiedzial ze trzeba potepiac homoseksualizm a nie homoseksuakistow. Wobec Boga kazdy jest rowny i tylko On bedzie sadzil sprawiedliwie i slusznie. Z Panem Bogiem!!!
-
2011/12/14 21:32:07

Gość napisał:

Mam 24 lata i jestem homoseksualista! Jestem wierzacy i praktykujacy katolik.Gościu, jesteś katolikiem, powinieneś więc uznawać Pismo Święte za natchnione Słowo Boże.

A ono uczy nas, że homoseksualiści Królestwa Bożego nie odziedziczą.

W 1 Liście do Koryntian 6:9-11, wyraźnie jest napisane:

Czyż nie wiecie, że niesprawiedliwi nie posiądą Królestwa Bożego? Nie łudźcie się! Ani rozpustnicy, ani bałwochwalcy, ani cudzołożnicy, ani rozwięźli, ani mężczyźni współżyjący z sobą, ani złodzieje, ani chciwi, ani pijacy, ani oszczercy, ani zdziercy nie odziedziczą Królestwa Bożego. A takimi byli niektórzy z was. Lecz zostaliście obmyci, uświęceni i usprawiedliwieni w Imię Pana naszego Jezusa Chrystusa i przez Ducha Boga naszego.


Homoseksualizm należy do uczynków ciemności, a przecież Ty masz być dzieckiem światłości.

Apostoł Paweł w Liście do Rzymian 13:12-14, pisze:

"Noc przeminęła, a dzień się przybliżył. Odrzućmy tedy uczynki ciemności, a obleczmy się w zbroję światłości. Postępujmy przystojnie jak za dnia, nie w biesiadach i pijaństwach, nie w rozpustach i rozwiązłości, nie w swarach i zazdrości; ale obleczcie się w Pana Jezusa Chrystusa i nie czyńcie starania o ciało, by zaspokajać pożądliwości.

Pamiętaj, że słowa zapisane w 3 Księdze Mojżeszowej 18:22:

"Nie będziesz cieleśnie obcował z mężczyzną jak z kobietą. Jest to obrzydliwość".

Są cały czas aktualne.


W Liście Judy 1:7 czytamy:

"Tak też Sodoma i okoliczne miasta, które w podobny do nich sposób oddały się rozpuście i przeciwnemu naturze pożądaniu cudzego ciała, stanowią przykład kary ognia wiecznego za to."

Czy widzisz, że Sodoma i Gomora są przykładem kary, za takie postępowanie.

Musisz sobie uświadomić, że znajdujesz się w niewoli grzechu.

Michael Glatze, Lider Ruchu Praw Gejów, który porzucił homoseksualizm, napisał:

Homoseksualizm zabrał mi prawie 16 lat mojego życia.

On zerwał z tym grzechem.

A Ty, kiedy to uczynisz?


Oliwka.
-
Gość: , cgv46.neoplus.adsl.tpnet.pl
2011/12/14 23:40:51
Gość napisał:
"Mam 24 lata i jestem homoseksualista! Jestem wierzacy i praktykujacy katolik. Kilka razy w roku przystepuje do spowiedzi i spowiadam sie rowniez z tego kim jestem."

Gościu, czy nikt Ci nie powiedział jak wielkim grzechem jest homoseksualizm?
Żaden ksiądz nie może odpuścić Twoich grzechów, może to uczynić jedynie Bóg z nieba.
Dlatego też do Niego udaj się o pomoc.

Bóg dał nam swojego Syna Jezusa Chrystusa, który zapłacił okup, biorąc na siebie grzech i karę za grzech, i w ten sposób dopełnił odkupienia. Wykupił nas z niewoli szatańskiej.
Dlatego przyjmij Pana Jezusa jako swojego osobistego Zbawiciela i bądź Mu we wszystkim posłuszny.

Liście do Galacjan 5:24-25. czytamy:
"A ci, którzy należą do Chrystusa Jezusa, ukrzyżowali ciało swoje wraz z namiętnościami i żądzami. Jeśli według Ducha żyjemy, według Ducha też postępujmy."

Czy rozumiesz co mówi apostoł Paweł?

Chrystus zmazał naszą winę, ustanawiając na nowo naszą społeczność z Bogiem, którą utraciliśmy przy upadku w grzech. Dlatego jest rzeczą niemożliwą, aby człowiek odrodzony, świadomy jaką cenę za niego zapłacono, wiarą zjednoczy z Jezusem Chrystusem, nie okazał wdzięczności i nie był posłuszny woli Bożej.

Nasze uczynki świadczą o zmianie, jaka zaszła w naszym życiu.

Zwróć uwagę, że Bóg nie przebacza alkoholikowi po to, aby dalej żył w pijaństwie, On uwalnia go od tego nałogu. Podobnie jest z innymi grzechami. Bóg nie przebacza homoseksualiście po to, aby dalej żył w grzechu, On uwalnia go także od tego grzechu i od jego mocy.
Widzisz więc, że Bóg czyni coś więcej, niż tylko to, że przebacza grzech, On daje nam zwycięstwo nad grzechem.

W Piśmie Świętym czytamy:
"Jeśli więc Syn was wyswobodzi, prawdziwie wolnymi będziecie" - Ew. Jana 8:36.

Jeżeli jesteśmy jednym Duchem z Panem, to żyjmy w świętości i czystości i nie miejmy z takimi uczynkami jak homoseksualizm nic wspólnego, gdyż nikt z mężów Bożych nie popełniał tak niecnych czynów.


Osoby, które boją się Boga, nie będą w ten sposób postępowały, by czynić to, co nie przystoi Rzym. 1:28.

Gościu, piszesz, że jesteś osobą wierzącą, dlaczego więc nie rozumiesz, że dzieci Boże mają żyć zgodnie z wysokim powołaniem chrześcijańskim, i z taką obrzydliwością jak homoseksualizm nie mogą mieć nic wspólnego?

Emilka.
-
2011/12/16 09:52:01
Ponieważ byłam niezalogowana, dlatego jeszcze raz wysyłam wyżej umieszczony post.

Gość napisał:
"Mam 24 lata i jestem homoseksualista! Jestem wierzacy i praktykujacy katolik. Kilka razy w roku przystepuje do spowiedzi i spowiadam sie rowniez z tego kim jestem."

Gościu, czy nikt Ci nie powiedział jak wielkim grzechem jest homoseksualizm?
Żaden ksiądz nie może odpuścić Twoich grzechów, może to uczynić jedynie Bóg z nieba. Dlatego też do Niego udaj się o pomoc.

Bóg dał nam swojego Syna Jezusa Chrystusa, który zapłacił okup, biorąc na siebie grzech i karę za grzech, i w ten sposób dopełnił odkupienia. Wykupił nas z niewoli szatańskiej. Dlatego przyjmij Pana Jezusa jako swojego osobistego Zbawiciela i bądź Mu we wszystkim posłuszny.

Liście do Galacjan 5:24-25. czytamy:
"A ci, którzy należą do Chrystusa Jezusa, ukrzyżowali ciało swoje wraz z namiętnościami i żądzami. Jeśli według Ducha żyjemy, według Ducha też postępujmy."

Czy rozumiesz co mówi apostoł Paweł?

Chrystus zmazał naszą winę, ustanawiając na nowo naszą społeczność z Bogiem, którą utraciliśmy przy upadku w grzech. Dlatego jest rzeczą niemożliwą, aby człowiek odrodzony, świadomy jaką cenę za niego zapłacono, wiarą zjednoczy z Jezusem Chrystusem, nie okazał wdzięczności i nie był posłuszny woli Bożej.

Nasze uczynki świadczą o zmianie, jaka zaszła w naszym życiu.

Zwróć uwagę, że Bóg nie przebacza alkoholikowi po to, aby dalej żył w pijaństwie, On uwalnia go od tego nałogu. Podobnie jest z innymi grzechami. Bóg nie przebacza homoseksualiście po to, aby dalej żył w grzechu, On uwalnia go także od tego grzechu i od jego mocy.
Widzisz więc, że Bóg czyni coś więcej, niż tylko to, że przebacza grzech, On daje nam zwycięstwo nad grzechem.

W Piśmie Świętym czytamy:
"Jeśli więc Syn was wyswobodzi, prawdziwie wolnymi będziecie" - Ew. Jana 8:36.

Jeżeli jesteśmy jednym Duchem z Panem, to żyjmy w świętości i czystości i nie miejmy z takimi uczynkami jak homoseksualizm nic wspólnego, gdyż nikt z mężów Bożych nie popełniał tak niecnych czynów.

Osoby, które boją się Boga, nie będą w ten sposób postępowały, by czynić to, co nie przystoi Rzym. 1:28.

Gościu, piszesz, że jesteś osobą wierzącą, dlaczego więc nie rozumiesz, że dzieci Boże mają żyć zgodnie z wysokim powołaniem chrześcijańskim, i z taką obrzydliwością jak homoseksualizm nie mogą mieć nic wspólnego?

Emilka.

-
2011/12/16 11:44:22
Gość napisał:
Jestem swiadomy ze mam u Pana Boga na pienku. Jednak mam nadzieje i wierze w to mocno ze Pan Bog jest milosierny i laskawy.

Słowo Boże uczy nas, że między innymi homoseksualiści Królestwa Bożego nie odziedziczą - 1 Kor. 6:9-10., [ chyba, że zerwą z tym grzechem i zostaną obmyci, uświęceni i usprawiedliwieni w imieniu Pana Jezusa Chrystusa i w Duchu Boga naszego - 1 Kor. 6:11. ], dlatego Bóg wzywa wszystkich do upamiętania, zanim wymierzy grzesznikom karę.

Gościu, wyobraź sobie, że za kilka godzin rozstaniesz się z tym życiem, czy nasz Zbawiciel przyjąłby Cię do Swojego Bożego Królestwa?
Może płakałbyś prosząc Boga, aby Ci dał jeszcze czas na uporządkowanie życia.

Załóżmy, że Bóg Cię wysłuchał i od tej pory masz określony czas na zrobienie porządku w swoim życiu.
Albowiem objawiła się łaska Boża, zbawienna dla wszystkich ludzi, nauczając nas, abyśmy wyrzekli się bezbożności i światowych pożądliwości i na tym doczesnym świecie wstrzemięźliwie, sprawiedliwie i pobożnie żyli. - Tytusa 2:11-12.

Każdy człowiek, jeżeli chce być w Bożym Królestwie, musi zerwać z tymi grzechami, które do niego mają dostęp. Dlatego zachęcam Cię, abyś postąpił podobnie jak syn marnotrawny, który oddalił się od ojca, wróć do Boga, przeproś Go za to, że w ten sposób postępowałeś i więcej już tego nie czyń.

Usprawiedliwiony chrześcijanin nie może żyć po staremu, lekceważąc Boże Prawo.

Apostoł Paweł uczy nas:
A ci, którzy należą do Chrystusa Jezusa, ukrzyżowali ciało swoje wraz z namiętnościami i żądzami. Jeśli według Ducha żyjemy, według Ducha też postępujmy.

Gościu, teraz już wiesz, że jest zbawienie, albo potępienie, a wybór między jednym a drugim należy do Ciebie. Jest albo żywot wieczny, albo gniew Boży. Możesz to przyjąć, albo odrzucić, ale nie możesz być neutralny.

Co będzie Twoim udziałem?
Zdecyduj się więc zaraz, bo jutro może być za późno.

Wszyscy żyjmy zgodnie z wysokim powołaniem chrześcijańskim i pamiętajmy, że jest jeszcze czas, aby powiedzieć NIE szatanowi.

Emilka.
-
2012/01/14 22:10:51

User: Mam 24 lata i jestem homoseksualista! Jestem wierzacy i praktykujacy katolik. Kilka razy w roku przystepuje do spowiedzi i spowiadam sie rowniez z tego kim jestem. Nie jest to dla mnie latwe ale chce sie spowiadac szczerze i z postanowieniem poprawy.


User, homoseksualizm jest zboczeniem.

Dla osób popełniających takie grzechy nie ma miejsca w społeczeństwie.

W 3 Księdze Mojż. 20:13 wyraźnie czytamy, że:

"Mężczyzna, który obcuje cieleśnie z mężczyzną tak jak z kobietą, popełnia obrzydliwość; obaj poniosą śmierć; krew ich spadnie na nich".

Nie było wtedy tłumaczenia: takie mam geny, albo: żyję jak chcę. Mężczyźni, którzy popełnili ten grzech musieli zginąć. Bóg stworzył mężczyznę w taki sposób, że ten powinien mieć żonę i z nią dzielić łoże, a nie z mężczyzną.

Pamiętaj, homoseksualizm jest zboczeniem.

Ludzie dopuszczający się takiego grzechu powinni się palić ze wstydu, tymczasem obnoszą się ze swoim grzechem. Organizują parady, gdzie chodzą prawie nago. Zgnilizna moralna aż kipi. Bezczelność ich jest tak wielka, że domagają się akceptacji swojego grzechu przez całe społeczeństwo. Chcą zawierać nawet małżeństwa między sobą.

Czy mamy ich akceptować?

Ja odpowiadam:

NIE.

Nie może być akceptacji dla grzechu.

Oliwka.

-
2012/01/15 17:00:00
Jeżeli ktoś jest homoseksualistą, to niech pamięta o tym, że ten grzech zasmuca Boga Ojca, Pana Jezusa i Ducha Świętego, ale podoba się szatanowi diabłu.


Czy chcecie żyć tak, aby diabłu podobało się to, co czynicie?

Emilka.
-
2012/01/22 18:57:09
Znalezione w Internecie:

nie homo, ukazał nam w całości treść MANIFESTU PEDERASTYCZNEGO.

Pisze On
TO ZBOCZEŃCY, KTÓRZY CHCĄ ZNISZCZYĆ INSTYTUCJĘ RODZINY !
ZRESZTĄ - POCZYTAJ NIŻEJ...

Manifest pederastyczny
"Waszych synów, symbol waszej lichej męskości, waszych płytkich marzeń i
głęboko zakorzenionych kłamstw, uczynimy sodomitami. Będziemy ich uwodzić w
waszych szkołach, w waszych internatach i domach studenckich, w salach
gimnastycznych, w szatniach, w waszych ośrodkach sportowych, w waszych
seminariach, w waszych grupach młodzieżowych, w ubikacjach publicznych, w
waszych koszarach, na przystankach, w waszych męskich klubach, na kongresach
i gdziekolwiek tylko mężczyźni przebywają wśród mężczyzn. Przerobimy ich na
nasz wzór. Będą tęsknić za nami i nas uwielbiać/.../
Nasi pisarze i artyści uczynią modną miłość pomiędzy mężczyznami, a nasze
zamierzenie zakończy się sukcesem, gdyż jesteśmy biegli w narzucaniu stylu
życia. Stosunki heteroseksualne usuniemy za pomocą dowcipów i ośmieszania,
czyli za pomocą środków, które potrafimy wykorzystać z dużą wprawą.
Będziemy ujawniać wpływowych homoseksualistów. Będziecie zaszokowani i
przerażeni, kiedy uświadomicie sobie, że wasi senatorowie, burmistrzowie i
generałowie, wasi atleci, gwiazdy filmowe i osobistości z telewizji, wasi
przywódcy i wasi kapłani nie są figurami pewnymi, dobrze poznanymi
burżujami, jak o nich mniemaliście. Jesteśmy obecni wszędzie;
zinfiltrowaliśmy wasze szeregi. Więc bądźcie ostrożni, gdy wypowiadacie się
na temat homoseksualistów, ponieważ zawsze będziemy wśród was; nawet możemy
spać z wami w jednym łóżku /.../
Instytucja rodziny - tarlisko kłamstwa, zdrad, mierności, hipokryzji i
przemocy - będzie zniesiona. Instytucja rodziny, która jedynie tłumi
wyobraźnię i utrzymuje w karbach wolną wolę, będzie usunięta. Chłopcy
doskonali będą poczęci i hodowani w laboratoriach genetycznych. Będą
zgrupowani w ośrodkach społecznych pod opieką i kontrolą uczonych
homoseksualistów.
Wszystkie kościoły, które nas potępią zostaną zamknięte. Naszymi bogami są
wyłącznie młodzi i przystojni mężczyźni. Należymy do kultu piękności,
uduchowienia i estetyki. Wszystko, co jest brzydkie, w złym guście i banalne
będzie zniszczone. Skoro posiadamy uraz do konwenansów heteroseksualnych
klasy średniej, jesteśmy wolni w prowadzeniu stylu życia zgodnie z tym, co
nam dyktuje nasza wyobraźnia. Dla nas zbyt wiele to nie dos yć/.../
Zwyciężymy, ponieważ jesteśmy przepojeni dziką goryczą uciśnionych, którzy
na przestrzeni wieków zostali zmuszeni do pozornej gry w waszych głupich
środowiskach heteroseksualnych. My również potrafimy strzelać z dział i
stawiać barykady w ostatecznej rewolucji.

Drzyjcie heteroświnie, kiedy pojawimy się przed wami bez naszych
masek."


I co Wy na to?

Emilka.
-
2012/01/25 21:17:35
W Piśmie Świętym czytamy, że homoseksualizm to zboczenie.

W Liście do Rzymian 1:26-28 jest napisane:

"Wydał ich Bóg na łup sromotnych namiętności; kobiety ich bowiem
zamieniły przyrodzone obcowanie na obcowanie przeciwne naturze,
podobnie też mężczyźni zaniechali przyrodzonego obcowania
z kobietą, zapałali jedni ku drugim żądzą, mężczyźni z mężczyznami
popełniając sromotę i ponosząc na sobie samych należną za ich
zboczenie karę. A ponieważ nie uważali za wskazane uznać Boga,
przeto wydał ich Bóg na pastwę niecnych zmysłów, aby czynili to,
co nie przystoi".

A skoro homoseksualizm jest zboczeniem, to homoseksualiści są zboczeńcami.

Oliwka.
-
2012/01/28 19:12:10
Nie możemy tolerować homoseksualizmu, gdyż jest to sprzeczne z wolą Boga.
Nazywajmy więc zło - złem, dobro - dobrem, a zboczenie - zboczeniem.

Werdykt Boży dla homoseksualistów brzmi: oni są winni śmierci.

Bóg powiedział:
"Ilekroć usłyszysz słowo z moich ust, ostrzeż ich w moim imieniu. Jeżeli powiem do bezbożnego: Na pewno umrzesz, a ty go nie ostrzeżesz i nic nie powiesz, aby bezbożnego ostrzec przed jego bezbożną drogą tak, abyś uratował jego życie, wtedy ten bezbożny umrze z powodu swojej winy, ale Ja uczynię cię odpowiedzialnym za jego krew. Lecz jeżeli ty ostrzeżesz bezbożnego, a on nie odwróci się od swojej bezbożności i od swojej bezbożnej drogi, wtedy on umrze z powodu swojej winy, a ty uratujesz swoją duszę. Gdy zaś sprawiedliwy odwróci się od swojej sprawiedliwości i popełni bezprawie - a Ja doprowadzę go do upadku i on umrze, to jeżeli nie ostrzeżesz go, wtedy on umrze z powodu swojej winy, i nie będzie się pamiętało jego sprawiedliwych czynów, których dokonał, lecz ciebie uczynię odpowiedzialnym za jego krew. Lecz jeżeli ty ostrzeżesz sprawiedliwego, aby sprawiedliwy nie zgrzeszył, i on nie zgrzeszy, to na pewno pozostanie przy życiu, ponieważ dał się ostrzec, a ty uratowałeś swoją duszę." - Ez. 3:17-21.

Dlatego upominamy wszystkich homoseksualistów, aby postąpili podobnie jak syn marnotrawny, który oddalił się od ojca, niech wrócą do Boga, przeproszą Go za to, co czynili i więcej niech już tak nie postępują.

Bóg wzywa nas do życia w świętości i czystości - 1 Pi. 1:13-16 w.

Każdy człowiek, który chce być w Bożym Królestwie, musi zerwać z tymi grzechami, które do niego mają dostęp.

Homoseksualiści, czy dacie się upomnieć Słowem Bożym?

Emilka.
-
2012/02/25 17:53:38
W zamierzeniu Stwórcy to mężczyzna i kobieta mają się łączyć ze sobą i stanowić jedno ciało.

W 1 Księdze Mojżeszowej 2:24 czytamy:

"Dlatego opuści mąż ojca swego i matkę swoją
i złączy się z żoną swoją, i staną się jednym ciałem".

Jezus Chrystus nasz Zbawiciel powołując się na te słowa powiedział:

"Czyż nie czytaliście, że Stwórca od początku stworzył mężczyznę i kobietę?
I rzekł: Dlatego opuści człowiek ojca i matkę i połączy się z żoną swoją,
i będą ci dwoje jednym ciałem. A tak już nie są dwoje, ale jedno ciało.
Co tedy Bóg złączył, człowiek niechaj nie rozłącza".
Ew. Mateusza 19:4-6.

Odstępstwo od tej normy, czyli współżycie dwóch mężczyzn lub dwóch kobiet jest zboczeniem.

Czy to jest takie trudne do zrozumienia?

W 1 Liście Koryntian 6:9-11 znajdujemy ostrzeżenie:

"Czyż nie wiecie, że niesprawiedliwi nie posiądą Królestwa Bożego? Nie łudźcie się!
Ani rozpustnicy, ani bałwochwalcy, ani cudzołożnicy, ani rozwięźli, ani mężczyźni współżyjący z sobą, ani złodzieje, ani chciwi, ani pijacy, ani oszczercy, ani zdziercy nie odziedziczą Królestwa Bożego. A takimi byli niektórzy z was. Lecz zostaliście obmyci, uświęceni i usprawiedliwieni w Imię Pana naszego Jezusa Chrystusa i przez Ducha Boga naszego".

Oliwka.
-
Gość: autor, buw22.neoplus.adsl.tpnet.pl
2013/02/05 18:37:16
No to lesbijki sa uprzywilejowane, bo one nie popelniają obrzydliwości.. :))
-
Gość: czarnaa84, host-62-141-193-131.swidnica.mm.pl
2013/02/17 20:06:11
Katole...
Nie czytaliście w innym miejscu, że Ci, którzy spożywają krewetki, małże i ryby, które nie mają łusek też nie wejdą do 'WASZEGO' Królestwa?
Chcecie brać do siebie wszystko, co było napisane w Piśmie 2000 lat temu to nie ograniczajcie się tylko do treści o mężczyznach śpiących w jednym łóżku.
Jak to było "Kto jest bez [jakiegokolwiek] grzechu niech pierwszy rzuci kamieniem"?!
Zasmucę Was, homoseksualiści z reguły żyją zgodnie z sobą i własnymi przekonaniami i w nosie mają wasze zdanie choćbyście ich krzyżowali za życia! ;]
Więc może, biorąc z nich przykład, zajmijcie się swoim życiem i własnymi sprawami.
-
Gość: bara24, 178.180.183.17.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
2013/02/26 20:39:59
W !00% popieram moją poprzedniczkę! JESTEM LESBIJKĄ I JESTEM WIERZĄCA! Mam gdzieś co ,myślicie na mój temat. I strasznie denerwuje mnie to że wy wszyscy latacie co tydzień a może i częściej do kościoła, ale widzę że na tym "lataniu" wasza wiara się kończy...wujecie do własnych potrzeb.Bo Biblie traktujecie ja Jehowi, bardzo wybiórczo i dostosowujecie do siebie. Ale o drugim przykazaniu miłości już zapomnieliście! A i jeszcze jedno! NIE OCENIAJCIE A NIE BĘDZIECIE OCENIANI!!!!!!!!!!
A tak na marginesie to ustawa o związkach partnerskich i tak przejdzie bez względu co Wy KATOLICY pożal się Boże o tym sądzicie...
-
Gość: hmm, auz102.neoplus.adsl.tpnet.pl
2013/11/01 23:31:09
powiem wam tyle to tez sa ludzie jak ty czy ty to nie choroba bog kocha wszystkiich a to co mowicie jest grzechem to tez sa ludzie mimo rze tak nie uwarzacie jak jestescie tacy swieci zycie ten kamien z czystym sumieniem oni tez kochaja maja uczycia mimo ze sa innej orjentacji to oni trafia do krulestwa borzego a prawdopodobnie wy nie . tyle mAM WAM DO POWIEDZENIA
-
2014/10/17 09:51:40
Mam nadzieje ze jeszcze ktos tp przeczyta choc tyle czasu minelo. Uwazasz ze Gosc ma racje w tym ze jest wierzacy robi dobre uczynki ktore beda swiadczyly o nim przed Bogiem. Bardzo ci wspolczuje twojwj choroby i przykro mi ze inni sie smieja z chorych lucdzi. Przepraszam za to w imieniu WIERZACYCH Ktolikow. Sprubuj jednak znalezc jakas terapie mimo glupich pan. To zmieni twoje zycie i bedziesz innym czlowiekiem. Glowa do gory ! Nie mozna sie zniechecac. Bede sie modlic za Ciebie z Bogiem
-
2014/12/03 02:27:33
buw22.neoplus.adsl.tpnet.pl napisał:
No to lesbijki sa uprzywilejowane, bo one nie popełniają obrzydliwości.. :))

Mylisz się.

W Liście do Rzymian 1:26-28 (BW) wyraźnie czytamy:

"Wydał ich Bóg na łup sromotnych namiętności; kobiety ich bowiem zamieniły przyrodzone obcowanie na obcowanie przeciwne naturze, podobnie też mężczyźni zaniechali przyrodzonego obcowania z kobietą, zapałali jedni ku drugim żądzą, mężczyźni z mężczyznami popełniając sromotę i ponosząc na sobie samych należną za ich zboczenie karę. A ponieważ nie uważali za wskazane uznać Boga, przeto wydał ich Bóg na pastwę niecnych zmysłów, aby czynili to, co nie przystoi".

Widzisz więc, że homoseksualiści (zarówno kobiety jak i mężczyźni), czynią to, co się nie przystoi.

Mianowicie, bezczeszczą oni ciała swoje między sobą.
List do Rzymian 1:24 (BW).

Oliwka.